Про нас

Training Service Lviv – навчальний центр, який дає більше, ніж просто прокачати потрібні навики та теми. Це комплексний підхід до навчання, можливість окунутись в тему на різну глибину, отримати тривалий зворотній зв’язок та посттренінговий супровід і підтримку.

Тренінговий центр «Training Service Lviv» об’єднує тренерів різних напрямків навчання з багаторічним досвідом і тисячами годин тренерської, коучінгової, психологічної та консалтингової роботи.

Training Service Lviv це мультиформатний центр. Ми підходимо творчо і відповідально до організації тренінгів, майстер-класів, адаптовуючи їх, за запитом, до слухацької аудиторії. Наші тренери абсолютно мобільні, що дає можливість проводити навчальні, коучингові заходи як на території корпоративних клієнтів, в форматах open air lectures, бізнес-сніданків, так і у вигляді традиційних тренінгів по всій Україні, а також в нашому тренінговому центрі.

Гнучкість центру, дає можливість організовувати тренінги для різної цільової аудиторії абсолютно на всі теми, актуальні у нашому суспільстві. Все від особистісного росту, продажів, маркетингу, комунікації, мотивації, взаємин, рекрутингу, навчання працівників, smm, батьківства, виховання дітей, дитячої профорієнтації, дорослої профорієнтації, здорового способу життя до ще безлічі інших тем.

Trainig Service Lviv організовує також заходи та проекти соціального характеру для фінансово вразливої та соціально незахищеної ланки населення.